language

Filtry

Kurtki męskie

Krótsza, dłuższa, puchowa, a może jednak lżejsza? Ilu mężczyzn, tyle różnych gustów. Jedni potrzebują kurtki na narty, a inni na co dzień. Każdy z potrzebnych modeli, można jednak znaleźć w naszej ofercie w sklepie internetowym Street Supply. Z naszymi kurtkami żadna pogoda nie będzie straszna, a nawet najbardziej wymagający klient znajdzie sobie u nas coś dla siebie.Z męskimi kurtkami Street Supply, możesz bawić się stylem połączonym z wysokiej jakości materiałami. Nietuzinkowy styl, swoboda i wyrazistość, to coś co możemy Ci zapewnić!

Parka, czy bomberka?

W zależności od potrzeb, każdy z naszych klientów jest w stanie wybrać coś dla siebie. Jednym z producentów, którego modele kurtek oferujemy, Carhartt Wip. Możesz więc wręcz przebierać w parkach, jak np. TROPPER PARKA HAMILTON BROWN, czy też krótkich i lekkich kurtkach - np. C WIP COACH JACKET METRO BLUE. Każda z nich posiada bardzo atrakcyjną cenę w stosunku do jakości wyrobu. Mężczyźni uwielbiają bowiem mieć w swojej szafie kurtki, które są praktyczne i sprawdzają się w wielu sytuacjach. Taką możliwość mają więc klienci w naszym sklepie internetowym. Lubisz wypełnienie puchowe? A może jednak wolisz lekki poliester? Takie modele również możemy Ci zaoferować!

Dla mężczyzny młodszego i starszego

Nasz sklep internetowy oferuje kilkanaście różnych modeli kurtek męskich. Różne odcienie sprawiają, że każdy mężczyzna znajdzie tu coś dobranego do swojej karnacji, czy po prostu preferencji kolorystycznych. W ofercie najwięcej znajdziesz jednak stonowanych kolorów w  odcieniach ziemi, które idealnie nadadzą się do każdej stylizacji. W każdej z nich nasi klienci będą czuli się swobodnie i komfortowo. Ciepła parka przyda się podczas zimy, a lekka bomberka na luźne wyjście. Oferta skierowana jest zarówno do młodych mężczyzn, jak i starszych. Nie każdy bowiem w młodszym wieku lubi lubi brąz, a starsze pokolenie jest już do niego bardziej przyzwyczajone. Modele dostępne są w rozmiarówkach podanych przy konkretnym produkcie.

rozwiń