Odstąpienie od Umowy sprzedaży - Zwrot

Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu umowę na odległość, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

 1. Masz prawo bez podawania przyczyny do odstąpienia od zawartej za pośrednictwem Sklepu, umowy na odległość.
 2. Możesz zgłosić odstąpienie od umowy w ciągu 30 dni od otrzymania paczki.
 3. Możesz odstąpić od Umowy sprzedaży wypełniając i odsyłając do nas formularz zwrotu który znajdziesz poniżej oraz zakupiony produkt, przed upływem terminu 30 dni (korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe, jest to przykładowy formularz).
 4. W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy otrzymaną płatność. Zwrot należności otrzymasz najszybciej jak będzie to możliwe, na pewno nie później niż 14 dni, licząc od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt wraz z formularzem zwrotu.
 5. Zwrotu płatności dokonamy tą samą formą płatności co pierwotny zakup.
 6. Zwracane produkty odeślij na adres:
  Street Supply - ZWROT
  OMNIPACK Sp. z o.o.
  Al. Katowicka 66
  05-830 Nadarzyn
  bud. DC04 rampa 10
 7. Koszt odesłania towaru jako zwrot leży po Twojej stronie, więc również od Ciebie zależy jakim przewoźnikiem nadasz nam paczkę do Magazynu. 
 8. Prosimy, pamiętaj, że towar należy odesłać bez śladów użytkowania w przeciwnym razie zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu.
 9. Szanuj zwracany towar: odzież odsyłaj złożoną. Przesyłkę zabezpiecz przed uszkodzeniem.
 10. Pamiętaj, aby produkt zwrócić w oryginalnym opakowaniu (buty obowiązkowo powinny zostać odesłane razem z oryginalnym pudełkiem). Prosimy, szanuj pudełko zwracanych butów. Nie oklejaj go bezpośrednio taśmą. Włóż je w kopertę, worek foliowy lub inne opakowanie.
 11. W przypadku wymiany, która nie jest wynikiem błędu pracownika Sklepu, koszty wysyłki pokrywa kupujący.
 12. Czas wymiany tożsamy jest z czasem realizacji zamówienia liczonym od momentu otrzymania wymienianego towaru- więc jeżeli nie chcesz czekać, złóż nowe zamówienie od razu, a my zrealizujemy oddamy Ci środki za zwrot :)

 

Żeby skutecznie dokonać zwrotu/wymiany paczka powinna zawierać:

 • oświadczenie o odstąpieniu od umowy (przykładowy formularz znajdziesz TUTAJ)
 • zwracany towar :)