language

Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu umowę na odległość, może w terminie 30 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

 1. Masz prawo bez podawania przyczyny do odstąpienia od zawartej za pośrednictwem Sklepu, umowy na odległość. My dajemy Ci na to 30 dni od otrzymania paczki :) Możesz wszystko na spokojnie przymierzyć i podjąć decyzję. 
 2. Możesz odstąpić od Umowy sprzedaży wypełniając i odsyłając do nas formularz zwrotu który znajdziesz poniżej oraz zakupiony produkt, przed upływem terminu 30 dni (korzystanie z formularza nie jest obowiązkowe, jest to przykładowy formularz).
 3. W przypadku odstąpienia od umowy, zwracamy otrzymaną płatność. Zwrot należności otrzymasz najszybciej jak będzie to możliwe, na pewno nie później niż 14 dni, licząc od dnia, w którym otrzymaliśmy zwracany produkt wraz z formularzem zwrotu. Zawsze poinformujemy Cię o tym, że Twój zwrot został przyjęty.
 4. Zwrotu płatności dokonamy tą samą formą płatności co pierwotny zakup. Pamiętaj, aby podać numer konta, jeżeli zamówienie opłacone było przy odbiorze.
 1. Zwracane produkty odeślij na adres:

      Street Supply

      OMNIPACK Sp. z o.o. Rampa 48, ul. Szczecińska 49

      66-400 Gorzów Wielkopolski

 1. Koszt odesłania towaru jako zwrot leży po Twojej stronie, więc również od Ciebie zależy jakim przewoźnikiem nadasz nam paczkę do Magazynu.
 2. Prosimy, pamiętaj, że towar należy odesłać bez śladów użytkowania w przeciwnym razie zastrzegamy sobie prawo odmowy przyjęcia zwrotu.
 3. Szanuj zwracany towar: odzież odsyłaj złożoną. Przesyłkę zabezpiecz przed uszkodzeniem.
 4. Pamiętaj, aby produkt zwrócić w oryginalnym opakowaniu (buty obowiązkowo powinny zostać odesłane razem z oryginalnym pudełkiem). Prosimy, szanuj pudełko zwracanych butów. Nie oklejaj go bezpośrednio taśmą. Włóż je w kopertę, worek foliowy lub inne opakowanie.
 5. W przypadku wymiany, która nie jest wynikiem błędu pracownika Sklepu, koszty wysyłki pokrywa kupujący.
 6. Czas wymiany tożsamy jest z czasem realizacji zamówienia liczonym od momentu otrzymania wymienianego towaru- więc jeżeli nie chcesz czekać, złóż nowe zamówienie od razu, a my zrealizujemy oddamy Ci środki za zwrot :)

 

Formularz zwrotu/ wymiany zajdziesz tu: link