language

Filtry

HUF

HUF to marka pochodząca z San Francisco. Założona przez Keitha Hufnagela, nowojorskiego deskorolkarza, dla którego skateboarding to więcej niż hobby. Brand zjednoczył ludzi kreatywnych, otwartych i związanych z kontrkulturą. HUF do dziś ma zapewnione miejsce w najlepszych skateshopach na świecie. Nosząc odzież z kolekcji marki od razu czuć skateboarding’owy styl, zapewniający luz i wygodę. Produkty HUF wykonywane są w najwyższych standardach, gwarantując połączenie modnych form z wytrzymałymi i solidnymi materiałami. W ofercie naszego sklepu można znaleźć bogaty asortyment amerykańskiej marki, składający się z rozmaitych rodzajów bluz, kurtek, t-shirtów, skarpetek oraz akcesoriów.

Styl prosto z amerykańskich ulic

Renomowana marka HUF, znana na całym świecie produkcji odzieży do jazdy na deskorolce tworzy bluzy, kurtki, t-shirty oraz różnego rodzaju akcesoria inspirowane amerykańskim stylem ulicznym, bazującym na vintage. Produkty cechuje ogromny luz, który jest ceniony przez nawet najbardziej wymagających mężczyzn. HUF gwarantuje pełną swobodę i komfort, a tworzona przez nich odzież nie krępuje żadnych ruchów. Dlatego jesteśmy pewni, że świetnie poczujesz się m.in. w kurtce TRIPLE TRIANGLE COACHES JACKET BLACK, czy też szarej bluzie z nadrukiem - ICE ROSE CLASSIC H HOODED SWEATSHIRT GREY HEATHER. W ofercie marki znajdują się produkty w różnorodnych kolorach, począwszy od klasycznej czerni czy bieli po żywsze barwy takie jak żółć czy czerwień. Odzież HUF wzbogacana jest o oryginalne logo firmy oraz niebanalne nadruki na przodzie bądź rękawach bluz.

Przenieś amerykański luz na polskie ulice

HUF to marka tworząca odzież oryginalną i wyjątkowość. Formy produktów, kroje oraz ich design znacząco wyróżniają się na tle innych, sportowych firm. Każda kolekcja HUF gwarantuje niezwykłą wygodę i swobodę ruchów. Odzież przyjemnie się nosi na co dzień, a akcesoria stanowią wiodący detal każdej stylizacji. HUF pozwala na podążanie za modą uliczną, tworząc ubrania zgodne z najnowszymi trendami. Materiały z których wykonywana jest odzież zapewniają wytrzymałość, solidność i odporność na wszelkie uszkodzenia czy ścierania. Są tworzone w zgodzie z najwyższą jakością i standardami. HUF to pełen luz, który przydałoby się przenieść na polskie ulice!

rozwiń