language

crep protect

Crep Protect
Filtry

Crep Protect

Crep Protect to marka uwielbiana przez sneakerheadów i wszystkie osoby dbające o swoje buty. Firma wprowadziła na rynek gamę produktów, które wyczyszczą każde zabrudzenia, niezależnie od materiałów, z jakich wykonane są buty i bez obaw o ich zniszczenie. Crep Protect gwarantuje przedłużoną trwałość butów. Z tymi produktami konserwacja oraz czyszczenie obuwia staną się znacznie bardziej przyjemne i skuteczne! W ofercie naszego sklepu prezentujemy różnego rodzaju środki Crep Protect, takie jak chusteczki czyszczące, impregnat, skrzynie, prawidła, kapsułki zapachowe, podróżne zestawy do pielęgnacji obuwia oraz płyny do czyszczenia. Każdy z produktów tej marki gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność.

Najlepszy i wygodny sposób na czyste buty!

Środki do pielęgnacji obuwia marki Crep Protect produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Firma ciągle się rozwija tworząc udoskonalone produkty, wyróżniające się kreatywnym, ale praktycznym podejściem do pielęgnacji obuwia. Dzięki temu, impregnaty (np. CREP PROTECT RESISTANT BARRIER), prawidła oraz płyny do czyszczenia (CREP CURE REFILL) gwarantują niezwykłą skuteczność. Doskonale radzą sobie z konserwacją nawet najbardziej zniszczonego obuwia. Produkty Crep Protect odpowiednio zadbają o każdy rodzaj butów i staną się niezbędnym elementem do ich pielęgnacji. Marzysz o tym, by Twoje obuwie zyskało blasku i prezentowało się niepowtarzalnie pięknie na uroczystej okazji? Crep Protect to idealny wybór zarówno na jednorazowe czyszczenie, jak i długotrwałą konserwację butów!

Pielęgnacja na wiele sposobów

Crep Protect w swojej ofercie posiada wiele różnorodnych środków do pielęgnacji, konserwacji oraz czyszczenia obuwia. W asortymencie można znaleźć zarówno produkty pomagające odświeżyć i utrzymać świeży zapach, jak i pełniące rolę elementu do właściwego przechowywania butów. Nie brakuje także typowych środków do czyszczenia. Świetnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w kompleksowe zestawy, w których skład wchodzą same najważniejsze elementy, dzięki którym buty będą nie do poznania!

rozwiń