language

champion

Champion
Filtry

Champion   

Champion powstał w 1919 roku, jako rodzinne przedsiębiorstwo braci Feinbloom. Wyróżnił się opatentowaną technologią Reverse Weave, czyli splotem tkaniny w kierunku poprzecznym. W latach 90. marka była wyłącznym producentem odzieży dla wszystkich zespołów NBA. Logo marki Champion to dobrze znane "C". Mając przyjemność być właścicielem odzieży tej marki można bardzo łatwo wyczuć wielkie zamiłowanie braci do aktywności fizycznej, dzięki czemu tworzą oni produkty godne podziwu i pełne klasy. W ofercie naszego sklepu prezentujemy szeroki wybór różnego rodzaju ubrań oraz butów, charakteryzujących się oryginalnym stylem, wyjątkowymi nadrukami i wyraźnie sportowym krojem.

Kolekcje inspirowane sportowym stylem i wygodą

Champion ma na swoim koncie współpracę z wieloma sportowcami i zawodowymi drużynami. Dzięki temu, firma wybiła się na rynku i w dzisiejszych czasach jest jedną z najbardziej cenionych i renomowanych marek, specjalizujących się w produkcji odzieży i obuwia. Jej kolekcje inspirowane są głównie sportowym luzem oraz wygodą, której potrzebują zarówno odbiorcy prywatni, amatorzy, jak i zawodowcy. Oferta Champion kierowana jest do szerokiej grupy klientów, ponieważ obejmuje produkty świetnie sprawdzające się do codziennego użytkowania. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby częścią Twojej codziennej stylizacji stała się koszulka RICK CREWNECK T-SHIRT WHITE, czy też bluza w kolorze butelkowej zieleni - ED HOODED SWEATSHIRT GREEN.Każde z nich gwarantują bezcenny komfort i swobodę noszenia. Dodatkowo, są idealnym elementem dla podkreślenia własnej stylizacji. Twój ubiór z marką Champion nabierze jeszcze bardziej sportowego charakteru!

Bogata oferta zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn

Marka Champion tworzy swoje produkty z myślą o kobietach i mężczyznach, chcąc wszystkim zapewnić podążanie za najnowszymi trendami w połączeniu z potrzebnym poczuciem wygody i swobody. Ich oferta jest odpowiedzią na pragnienia współczesnych klientów, poszukujących wielu właściwości w jednym modelu. W asortymencie Champion znajdziemy zarówno bluzy z kapturem, longsleeve, kurtki, t-shirty, spodnie dresowe, jak i różnego rodzaju czapki z daszkiem, szaliki czy klapki. Wszystkie produkty wzbogacone są o rozpoznawalne, świetnie się prezentujące logo Champion.

rozwiń