language

carhartt wip

Carhartt WIP
Filtry

Carhartt Wip

Carhartt Work In Progress to marka, która na rynku istnieje od 1990 roku. Od początku blisko związana z kulturą i modą uliczną. Nigdy nie zapomniała o swoich korzeniach, związanych z produkcją odzieży roboczej (Carhartt Workwear), dzięki czemu każdy produkt wykonany jest z wytrzymałych materiałów, zawsze z dbałością o jakość. Marka Carhartt Wip wykreowała nowy styl miejski, cieszący się sporą popularnością, szczególnie wśród mężczyzn. Ich odzież, obuwie oraz akcesoria pozwalają na stworzenie zarówno modnej, jak i bardzo komfortowej stylizacji na co dzień. W naszej ofercie można znaleźć wiele produktów Carhartt Wip, które dzięki najwyższej jakości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Wytrzymałość i jakość inspirowana odzieżą roboczą

W dzisiejszych czasach Carhartt Wip tworzy odzież, obuwie oraz akcesoria w luźnym stylu, nawiązującym do ubioru ulicznego. Marka bawi się kolorami, wzorami i fasonami. Produkuje nowoczesne modele, gwarantujące podążanie za modą. Pierwotnie, Carhartt Wip specjalizowało się w tworzeniu odzieży roboczej, która wyróżniała się nieocenioną trwałością i bezcenną solidnością. To się nie zmieniło aż do teraz. Marka nadal produkuje już nie tylko odzież, ale także obuwie i akcesoria w zgodzie z najwyższymi standardami jakościowymi. Wybierając ich produkty można mieć stuprocentową pewność, że posłużą na lata, a ich materiał będzie wciąż w takim samym stanie. Carhartt Wip to marka bezkonkurencyjna jeśli chodzi o wytrzymałość i jakość zarówno odzieży, jak i obuwia czy akcesoriów!

Doskonałe połączenie niepowtarzalnego stylu z uniwersalnością

Producenci produktów Carhartt Wip skupiając się na dbałości o najwyższą jakość nie zapomnieli także o zapewnieniu stylu. I to jakiego! Niepowtarzalnego, oryginalnego i bardzo charakterystycznego. Każdy model odzieży czy obuwia tej marki będzie pełnić rolę wiodącego elementu każdej stylizacji, podkreślając jej wyjątkowość. W tej roli doskonale odnajdzie się m.in. utrzymany w modnym kolorze LONGSLEEVE CARHARTT WIP L/S CHASE T-SHIRT HAMILTON BROWN, jak i szara czapka ACRYLIC WATCH HAT GREY HEATHER. Carhartt Wip jest gwarancją nowoczesności i luzu, odpowiedniego dla kultury ulicznej. Dodatkowo, zarówno odzież, obuwie, jak i akcesoria wykonane są w taki sposób, że zapewniają uniwersalność, która sprawdza się świetnie na każdą okazję. Produkty Carhartt Wip w oryginalnym, miejskim stylu prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody, a dzięki najwyższej jakości wykonania i wytrzymałości posłużą przez długie lata. Czyż to nie idealne połączenie?  

 

rozwiń