asics tiger

Filtry

Asics Tiger

Asics Tiger to japońska marka, która powstała w 1949 roku. Jej nazwa to akronim łacińskiej sentencji "Anima Sana in Corpore Sano", czyli "W zdrowym ciele zdrowy duch". Przełomowym momentem było wyprodukowanie modelu butów Mexico 66, które wyróżniały się użyciem po raz pierwszy krzyżujących się, bocznych pasków. Do dziś jest to jeden ze znaków rozpoznawczych Asics Tiger. W latach 80. marka zasłynęła nowatorską technologią ASICS GEL, która znacznie wpłynęła na najwyższą jakość komfortu. W ofercie naszego sklepu można znaleźć bogaty asortyment obuwia Asics Tiger, w skład którego wchodzi wiele modeli butów, wyróżniających się modnymi kolorami, nowoczesnymi wzorami i oryginalnymi wiązaniami. Sprawdź i przekonaj się o wyjątkowości tej japońskiej marki!

Obuwie na co dzień i na trening

Asics Tiger od samego początku tworzy swoje produkty wykorzystując nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania. Marka ciągle się rozwija, co równocześnie wpływa na urozmaicanie i udoskonalanie oferowanego obuwia. Buty Asics Tiger wyposażone zostały w kreatywne i bardzo pomysłowe technologie, które zapewniają coraz większe poczucie swobody i wygody podczas każdego chodzenia czy nawet aktywności fizycznej. Marka w swojej ofercie posiada zarówno buty przeznaczone do konkretnych treningów, jak i modele lifestylowe, które świetnie sprawdzą się do codziennego użytkowania (np. model męski ASICS GEL-LYTE BURGUNDY). Asics Tiger to marka dla każdego, która zaskoczy nowoczesnością i innowacyjnością niejednego współczesnego klienta!

Ponadczasowy wygląd

Asics Tiger idzie za głosem nowoczesności, ale zachowuje przy tym uniwersalność, kierując ofertę do szerokiej grupy klientów. Design butów tej marki gwarantuje ponadczasowość, dzięki czemu prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody i posłużą przez długie lata. Wykonane są z bardzo solidnego i wytrzymałego materiału, z dbałością o każdy detal. Prezentują się wyjątkowo zarówno w stroju do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, jak i w codziennej stylizacji miejskiej. Zapewniają nie tylko najwyższą jakość komfortu, ale dodatkowo pozwalają na podążanie za modą i nowoczesnością. Dlatego wielu z pewnością skusi się na ponadczasowy fason ASICS GEL-MAI WHITE, czy też stylowy ASICS GEL-LYTE STONE GREY.

rozwiń